Targi Natura Food | Re-Act
re-act

PAT&RUB by Kinga Rusin Partner Re-Act 2012


PAT&RUB by Kinga Rusin to polska marka kosmetyków naturalnych i ekologicznych. Kosmetyki PAT&RUB szanują naszą skórę i nasze środowisko. Szanują również nasze zmysły - są niezmiernie miłe w używaniu. Kibicujemy Re-Act prawie od momentu powstania.
Konkurs Re-Act roztrzygnięty / We know who is a winner of Re-Act Fashion Show!

Konkurs Re-Act roztrzygnięty / We know who is a winner of Re-Act Fashion Show!


Za nami kolejna, czwarta już edycja Re-Act Fashion- jednego z najważniejszych międzynarodowych konkursów mody ekologicznej. Konkurs wygrała Niemka Karen Jessen, która wykonała kolekcję z jeansów, koszulek i skóry tapicerskiej. W piątek 12 października w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym MTŁ w Łodzi odbyła się gala finałowa 4 edycji Re-Act Fashion. Jury pod przewodnictwem...
Eco, modnie, nowatorsko... czyli Re-Act i Viamoda Industrial

Eco, modnie, nowatorsko… czyli Re-Act i Viamoda Industrial


  Re-Act Fashion rozpoczął współpracę z Viamoda Industrial Szkołą Wyższą w Warszawie prowadzącą studia na kierunku Wzornictwo (Design). Z Viamoda łączy nas miłość do mody, ekologia oraz rozwijanie i kreowanie przestrzeni twórczego działania, stąd nie mogło jej zabrnaknąć wśród partnerów naszego projektu. Viamoda Industrial to szkoła o międzynarodowym charakterze. Jako...

 

Targi Naturalnej Żywności NATURA FOOD to impreza której ideą jest promocja żywności ekologicznej i naturalnej oraz popularyzacja produktów regionalnych i tradycyjnych.  Najbliższa, piąta edycja Targów, odbędzie się w dniach 12 – 14 października 2012 r. w Łodzi.

NATURA FOOD są najważniejszą imprezą w Polsce dedykowaną bioproduktom, ekożywności oraz produktom regionalnym i tradycyjnym. To doroczne spotkanie branży żywności wysokiej jakości; uczestniczy w nim blisko 200 wystawców i 7 tysięcy zwiedzających: rolników, producentów, przetwórców, dystrybutorów, hurtowników i konsumentów żywności wysokiej jakości z Polski i z zagranicy. Targi cieszą się także dużym zainteresowaniem branży gastronomicznej.

Targi NATURA FOOD są doskonałą okazją do kontaktów w gronie profesjonalistów a także poznania międzynarodowych trendów rozwoju rolnictwa ekologicznego i powiązanych z nim branż. W ramach imprezy odbędą się międzynarodowe konferencje realizowane we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz IFOAM EU – europejską strukturą Międzynarodowej Federacji Rolnictwa Ekologicznego. Poznamy także laureatów ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Gospodarstwo Ekologiczne 2012 r.

Targi NATURA FOOD dają możliwość nawiązania kontaktów biznesowych i pozyskania nowych klientów i partnerów dla realizowanych przedsięwzięć. Są okazją do poszerzenia swojej wiedzy z zakresu promocji i marketingu ekoproduktów m.in. w ramach organizowanego już po raz drugi BIObiznes Forum – panelu praktycznych warsztatów i seminariów kierowanych do właścicieli i pracowników sklepów z produktami ekologicznymi oraz Akademii Biokuriera dedykowanej w tym roku ekoproduktom z dawnych odmian i ras.

NATURA FOOD to doskonała okazja dla ekoentuzjastów, osób które dbają o zdrowe odżywianie i chciałby rozpocząć swoją przygodę z ekożywnoścą. Podczas targów konsumenci mają możliwość  degustacji i zakupu prezentowanych produktów a także udziału w spotkaniach poświęconych biożywności, odżywianiu zgodnie z rytmem natury czy  umiejętności czytania ekoznaków. Planujemy także liczne pokazy kulinarne i laboratoria smaku dedykowane produktom ekologicznym  i regionalnym z udziałem znanych mistrzów kuchni. Gośćmi tegorocznej edycji będą m.in. Wojciech Modest Amaro, Grzegorz Łapanowski, Gieno Mientkiewicz  i Zbyszek Kmieć.

KONTAKT

Targi NaturaFood

food@mtl.lodz.pl
Kierownik Projektu: Joanna Cyniak (j.cyniak@mtl.lodz.pl)
tel: +48 42 638 62 74, fax: +48 42 637 29 35
Reklama i Promocja: Katarzyna Drobińska (k.drobinska@mtl.lodz.pl)
tel: + 48 42 638 62 85
www.naturafood.pl
www.facebook.com/NATURAFOOD