Ambasadorzy Re-Act | Re-Act
re-act

PAT&RUB by Kinga Rusin Partner Re-Act 2012


PAT&RUB by Kinga Rusin to polska marka kosmetyków naturalnych i ekologicznych. Kosmetyki PAT&RUB szanują naszą skórę i nasze środowisko. Szanują również nasze zmysły - są niezmiernie miłe w używaniu. Kibicujemy Re-Act prawie od momentu powstania.
Konkurs Re-Act roztrzygnięty / We know who is a winner of Re-Act Fashion Show!

Konkurs Re-Act roztrzygnięty / We know who is a winner of Re-Act Fashion Show!


Za nami kolejna, czwarta już edycja Re-Act Fashion- jednego z najważniejszych międzynarodowych konkursów mody ekologicznej. Konkurs wygrała Niemka Karen Jessen, która wykonała kolekcję z jeansów, koszulek i skóry tapicerskiej. W piątek 12 października w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym MTŁ w Łodzi odbyła się gala finałowa 4 edycji Re-Act Fashion. Jury pod przewodnictwem...
Eco, modnie, nowatorsko... czyli Re-Act i Viamoda Industrial

Eco, modnie, nowatorsko… czyli Re-Act i Viamoda Industrial


  Re-Act Fashion rozpoczął współpracę z Viamoda Industrial Szkołą Wyższą w Warszawie prowadzącą studia na kierunku Wzornictwo (Design). Z Viamoda łączy nas miłość do mody, ekologia oraz rozwijanie i kreowanie przestrzeni twórczego działania, stąd nie mogło jej zabrnaknąć wśród partnerów naszego projektu. Viamoda Industrial to szkoła o międzynarodowym charakterze. Jako...

Ada Fijał

prowadząca galę

Re-Act Fashion Show 2011

 

Aktorka i wokalistka zafascynowana dwudziestoleciem międzywojennym, śpiewa retro-pop oraz przeboje lat 20. i 30. w klubowych aranżacjach. Przez dziennikarzy modowych okrzyknięta jedną z najlepiej ubranych Polek. Szerszej publiczności znana z ról w serialach „Wiadomości z drugiej ręki” czy „Apetyt na życie”. Laureatka Złotego Liścia Festiwalu Festiwalu Retro im. Mieczysława Fogga, w czerwcu wydała swój debiutancki krążek „Ninoczka”.

Iza Miko

ambasadorka

prowadząca galę Re-Act Fashion Show 2009

 

Iza Miko czyli tancerka, modelka oraz aktorka. Do tej pory zagrała w kilkunastu hollywoodzkich produkcjach: m.in. Coyote Ugly (Wygrane Marzenia), Bye-Bye Blackbird (Na Trapezie), czy Save the Last Dance (W Rytmie Hip-Hopu 2). Iza uczęszczała do nowojorskiej School of American Ballet oraz The Lee Strasberg Theatre and Film Institute – uczelni, która wykształciła światowe sławy m.in : Roberta De Niro, Julię Roberts, Angelinę Jolie czy też Al’a Pacino. Mimo natłoku obowiązków związanych z rozwojem swojej kariery, Iza nie zapomina o tym, jak ważnym w dzisiejszych czasach problemem jest ochrona środowiska. Propagowanie idei ekologicznych traktuje jak osobistą misję. Na swojej stronie www.ekomiko.com uświadamia innych, jak indywidualnie można przyczynić się do poprawy środowiska naturalnego.

Kinga Rusin

ambasadorka

prowadząca galę Re-Act Fashion Show 2010

 

Ukończyła italianistykę na Uniwersytecie Warszawskim. Na ekranach telewizyjnych po raz pierwszy pojawiła się na początku lat 90tych Telewizji Polskiej. W 1994 została uhonorowana statuetką Wiktora w kategorii odkrycie telewizyjne roku. W 1998 roku została prowadzącą magazynu „Wizjer TVN”. Od 2005 na antenie TVN prowadzi poranny weekendowy program „Dzień Dobry TVN, a od 2007 program rozrywkowy „You Can Dance – Po prostu tańcz”.W 2008 roku została laureatką Wiktora Publiczności.

Jest współwłaścicielką i współtwórczynią marki kosmetyków naturalnych PAT&RUB, które pojawiły się na rynku w 2008 roku. Uwielbia jazdę konną, narty i kitesurfing. Pasjami dzieli się z dwoma córkami. Jest wiceprezesem Fundacji ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom.

Mateusz Szymkowiak

prowadzący galę Re-Act Show 2011

 

Zafascynowany światem telewizji młody reporter, redaktor, konferansjer. Pracował dla stacji muzycznej VIVA Polska, TVP 3, prowadził program „Tuba TV”. Publikuje w „Eurostudencie” oraz „Your Place”. Obencie można go zobaczyć w najnowszym programie TVP 2 „The Voice of Poland”, w któym prowadzi relacje zza kulis jako V-Reporter.