Eco, modnie, nowatorsko… czyli Re-Act i Viamoda Industrial | Re-Act
re-act

PAT&RUB by Kinga Rusin Partner Re-Act 2012


PAT&RUB by Kinga Rusin to polska marka kosmetyków naturalnych i ekologicznych. Kosmetyki PAT&RUB szanują naszą skórę i nasze środowisko. Szanują również nasze zmysły - są niezmiernie miłe w używaniu. Kibicujemy Re-Act prawie od momentu powstania.
Konkurs Re-Act roztrzygnięty / We know who is a winner of Re-Act Fashion Show!

Konkurs Re-Act roztrzygnięty / We know who is a winner of Re-Act Fashion Show!


Za nami kolejna, czwarta już edycja Re-Act Fashion- jednego z najważniejszych międzynarodowych konkursów mody ekologicznej. Konkurs wygrała Niemka Karen Jessen, która wykonała kolekcję z jeansów, koszulek i skóry tapicerskiej. W piątek 12 października w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym MTŁ w Łodzi odbyła się gala finałowa 4 edycji Re-Act Fashion. Jury pod przewodnictwem...
Eco, modnie, nowatorsko... czyli Re-Act i Viamoda Industrial

Eco, modnie, nowatorsko… czyli Re-Act i Viamoda Industrial


  Re-Act Fashion rozpoczął współpracę z Viamoda Industrial Szkołą Wyższą w Warszawie prowadzącą studia na kierunku Wzornictwo (Design). Z Viamoda łączy nas miłość do mody, ekologia oraz rozwijanie i kreowanie przestrzeni twórczego działania, stąd nie mogło jej zabrnaknąć wśród partnerów naszego projektu. Viamoda Industrial to szkoła o międzynarodowym charakterze. Jako...

 

Re-Act Fashion rozpoczął współpracę z Viamoda Industrial Szkołą Wyższą w Warszawie prowadzącą studia na kierunku Wzornictwo (Design). Z Viamoda łączy nas miłość do mody, ekologia oraz rozwijanie i kreowanie przestrzeni twórczego działania, stąd nie mogło jej zabrnaknąć wśród partnerów naszego projektu.

Viamoda Industrial to szkoła o międzynarodowym charakterze. Jako jedyna uczelnia w Polsce zajmuje się modą w każdym jej aspekcie. Kładąc szczególny nacisk na rozwijanie w studentach zdolności praktycznych, wyposaża ich w umiejętności oraz wiedzę niezbędną do odnalezienia się w prężnie rozwijającym się w Polsce przemyśle modowym. Talent, ciekawe pomysły oraz dyplom to w dzisiejszych czasach za mało. Młodzi projektanci opuszczający mury swojej uczelni artystycznej niejednokrotnie napotykają na swojej drodze zawodowej liczne przeszkody. Dlatego tak ważne jest przygotowanie tych ambitnych, kreatywnych ludzi nie tylko do projektowania, ale także do zarządzania modą, tworzenia i wdrażania nowoczesnych strategi technologicznych, komunikacyjnych i biznesowych. Viamoda Industrial łącząca trzy obszary wiedzy – design, technologię i management, idealnie wypełnia lukę w edukacji artystycznej w naszym kraju.

Poprzedni wpisI etap Re-Act Competition zakończony! Następny wpisJurorzy wciąż jeszcze obradują...