Kinga Rusin Ambasadorką Re-Act 2012 | Re-Act
re-act

PAT&RUB by Kinga Rusin Partner Re-Act 2012


PAT&RUB by Kinga Rusin to polska marka kosmetyków naturalnych i ekologicznych. Kosmetyki PAT&RUB szanują naszą skórę i nasze środowisko. Szanują również nasze zmysły - są niezmiernie miłe w używaniu. Kibicujemy Re-Act prawie od momentu powstania.
Konkurs Re-Act roztrzygnięty / We know who is a winner of Re-Act Fashion Show!

Konkurs Re-Act roztrzygnięty / We know who is a winner of Re-Act Fashion Show!


Za nami kolejna, czwarta już edycja Re-Act Fashion- jednego z najważniejszych międzynarodowych konkursów mody ekologicznej. Konkurs wygrała Niemka Karen Jessen, która wykonała kolekcję z jeansów, koszulek i skóry tapicerskiej. W piątek 12 października w Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym MTŁ w Łodzi odbyła się gala finałowa 4 edycji Re-Act Fashion. Jury pod przewodnictwem...
Eco, modnie, nowatorsko... czyli Re-Act i Viamoda Industrial

Eco, modnie, nowatorsko… czyli Re-Act i Viamoda Industrial


  Re-Act Fashion rozpoczął współpracę z Viamoda Industrial Szkołą Wyższą w Warszawie prowadzącą studia na kierunku Wzornictwo (Design). Z Viamoda łączy nas miłość do mody, ekologia oraz rozwijanie i kreowanie przestrzeni twórczego działania, stąd nie mogło jej zabrnaknąć wśród partnerów naszego projektu. Viamoda Industrial to szkoła o międzynarodowym charakterze. Jako...

Po raz drugi Ambasadorką Re-Act Fashion została Kinga Rusin. Głównym sponsorem zaś marka Pat&Rub, produkująca ekologiczne kosmetyki zrobione w 100 proc. naturalnych, roślinnych i czystych surowców.

Kinga Rusin – dziennikarka, autorka programów i reportaży telewizyjnych, współautorka  bestselleru „Co z tym życiem”, współwłaścicielka i współtwórczyni marki kosmetyków naturalnych Pat&Rub by Kinga Rusin, wice prezes Fundacji ABC XXI – Cała Polska Czyta Dzieciom.

Ukończyła italianistykę i dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Na ekranach telewizyjnych po raz pierwszy pojawiła się na początku lat 90tych. W 1994 została uhonorowana statuetką Wiktora w kategorii odkrycie telewizyjne roku.

W 1998 roku została prowadzącą magazynu „Wizjer TVN”. Od 2005 na antenie TVN prowadzi poranny weekendowy program „Dzień Dobry TVN”. Była prowadzącą pięciu edycji popularnego programu rozrywkowego „You Can Dance – Po prostu tańcz”. W szóstej edycji została członkiem jego jury.

W 2008 roku została laureatką Wiktora Publiczności.

Jest współwłaścicielką i współtwórczynią marki kosmetyków  naturalnych PAT&RUB, które pojawiły się na polskim rynku w 2008 roku.

Uwielbia jazdę konną, narty i kitesurfing. Pasjami dzieli się z dwoma córkami. Od 1997 roku jest wiceprezesem Fundacji ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom.

Poprzedni wpisSesja zdjęciowa promująca Re-Act za nami Następny wpisPlakat Re-Act 2012

1 komentarz

  1. [...] autorstwa Lidii Popiel. My również mamy swój udział w przygotowaniu i realizacji wydarzenia. Marka PAT&RUB została sponsorem wydarzenia, a Kinga Rusin jest po raz drugi ambasadorką RE-ACT [...]

A co Ty o tym sądzisz?

Imię wymagane

Strona www